27 Mart 2010 Cumartesi

Herşey çocuklar için !


Güzel blogger dostlar arasında dolaşırken okulumuza tuvalet kampanyası ile karşılaştım. Kampanya ile ilgili birçok  blogta ve kampanyanın sitesinde bir çok şey okudum, gördüm. Aşağıda canım Stil Direktörü mün bu konuda ön ayak olduğu gelişmeler ve Sn. Mahmut Şanlıer in Edoş'a yazdıkları da var. (Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım, Eda senden bir tereddütüm yok ama böyle bir konuda umarım kimse alıntı vs. bıdıbıdısı yapmaz.) Hep birlikte bu kampanyaya destek olalım. Duyarlı arkadaşlarıma güveniyorum, bu arada Yılmaz Erdoğan sizede güvenimiz sonsuz.

.................
.................

Bir bilgi daha size vermek isterim.
HAKKARİ'DE 68 KÖY OKULUN TUVALETİ YOK
Hakkari'de, tuvaleti bulunmayan okullardan biri de Şemdinli ilçesindeki Beyyurdu Köyü İlköğretim Okulu...


İlçe merkezine yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta 2 derslikli 66 öğrencisi bulunan Beyyurdu Köyü İlköğretim Okulunda tuvalet bulunmaması nedeniyle öğrenciler, teneffüslerde evlerine giderek ihtiyaçlarını karşılamak zorunda kalıyor.
Öğretmenler: Hakkı ve Ramazan Bey : 0534 686 71 15


Hakkai'de bu okullar için Hakkari'li Sn. Yılmaz ERDOĞAN ile iletişime geçip burda ki okulların başta tuvalet ve diğer eksikliklerini gidermeye çalışacağız. Maalesef büyük insanlarla iletişim kurmak çok zor ! Araya yüksek tepeler çıkıyor.


İnternetin gücünü kullanarak ve sizler blog sitelerinizde "Yılmaz ERDOĞAN'a Acil Çağrı" konulu konu açarsanız seviniriz.


Ayrıca sizlerin çaba ve gayreti ile Erzurum'da ki tuvalet eksikliğinin giderilmesi ile ilgili çabamız hala sürmektedir.


Yapılan bu çalışmaların başarıya ulaşması sizlerin eseri olacaktır.


Saygılarımla,


Mahmut ŞANLIER
http://www.okulumuzatuvalet.org/
0543 427 96 00

2 yorum:

  1. insan kendi olmak istemediği hallerde olan insanlara yardım etmeli bence...dünya bu dönebilir, bizide o hale getirebilir dimi ama. sen yolu aç biz peşindeyiz, destekliyorum Edacım.

    YanıtlaSil